Johan Philip Korn hans krets

Johan Philip Korn hans krets
Johan Philip Korn hans krets

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORN, Johan Philip (1700-talets andra hälft) hans krets: Pastoralt landskap med musicerande sällskap, olja på pannå, tre delar totalt 40x143,5 cm

Fragment av större målning, lagningar, skador

106443

2011-10-18