Kjell Sundberg oljemålning

Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

SUNDBERG, Kjell (född 1942): Teparty, signerad Kjell Sundberg a tergo, olja på pannå, 47x35 cm

106447

2011-10-22