Ulrik Samuelsson "Bild"

Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAMUELSON, Ulrik (född 1935): "Bild", signerad och numrerad Ulrik Samuelson 47/105, lackerat trä, 30x21 cm LITTERATUR: Douglas Feuk: Ulrik Samuelson, SAK publikation 106, jämför bild sidan 41

Lacksprickor

106522

2011-10-19