Ulrik Samuelsson "Bild"
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SAMUELSON, Ulrik (född 1935): "Bild", signerad och numrerad Ulrik Samuelson 47/105, lackerat trä, 30x21 cm LITTERATUR: Douglas Feuk: Ulrik Samuelson, SAK publikation 106, jämför bild sidan 41
Lacksprickor
106522
2011-10-19