Aly Ben Salem akvarell

Aly Ben Salem akvarell
Aly Ben Salem akvarell

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Sjöjungfrur, signerad Aly ben Salem 1947, akvarell, 29x59 cm, text i högra hörnet SKALA: 10 cm. per meter

106558

2011-10-19