Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALEM, Aly Ben (1910-2001): Sjöjungfrur, signerad Aly ben Salem 1947, akvarell, 29x59 cm, text i högra hörnet SKALA: 10 cm. per meter
106558
2011-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här