Peter Hahne oljemålning

Peter Hahne oljemålning
Peter Hahne oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HAHNE, Peter (född 1955): Utan titel - 4 delar, signerad och daterad a tergo Peter Hahne 1983, olja på duk, 130x130 cm vardera

Fläckar

106606

2011-10-26