Leonard Forslund oljemålning

Leonard Forslund oljemålning
Leonard Forslund oljemålning
Leonard Forslund oljemålning
Leonard Forslund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSLUND, Leonard (född 1959): "Ozon",
signerad och daterad a tergo Leonard Forslund 1987, akryl/olja på duk,
145x190 cm

Skador, krackeleringar

106607

2011-10-25