Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WESSMAN, Björn (född 1949): "Näste", signerad och daterad Björn Wessman 1986, olja på duk, 225x170 cm

106608

2011-10-29