Ludovic Rodo Pissarro oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RODO PISSARRO Ludovic (1878-1952): "Buste aux bras ...", signerad Ludovic Rodo, olja på duk, 46x61 cm

smärre färgbortfall

106618

2011-10-24