Giuseppe Marino oljemålning

Giuseppe Marino oljemålning
Giuseppe Marino oljemålning
Giuseppe Marino oljemålning
Giuseppe Marino oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARINO, Giuseppe (1916-1975): Venedig motiv, signerad G. Marino, olja på duk, 50x40 cm

106635

2011-10-19