Maurice Marinot oljemålning

Maurice Marinot oljemålning
Maurice Marinot oljemålning
Maurice Marinot oljemålning
Maurice Marinot oljemålning
Maurice Marinot oljemålning
Maurice Marinot oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARINOT, Maurice (1882-1960): La promenade, signerad, olja uppklistrad på pannå, 24x32 cm

Märken, skador längs ramkanten

106637

2011-10-22