Per-Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERJONS, Per-Hilding (1911-1998): Vid kaminen, signerad Perjons, olja på duk, 59x48 cm

106663

2011-10-20