Matservis helblond Musselmalet
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
MATSERVIS, ca 90 dlr, "Musselmalet" Kunglig Dansk, helblond, bestående av, 12 mattallrikar, 12 djupa, 12 desserttallrikar, 12 assietter, 7 äggkoppar, 5 buljongkoppar utan fat, gräddkanna, senapsburk, saltströare, smörskål, skål på fot, såsskål, 2 skålar, 5 uppläggningsfat, figurin, cigaretthållare, 6+6+2 askfat, 1 par kandelabrar
Kandelabrar med skador och lagningar
106714
2011-10-20