Matservis helblond Musselmalet

Klubbat för:

16 000 SEK

18 000 SEK

MATSERVIS, ca 90 dlr, "Musselmalet" Kunglig Dansk, helblond, bestående av, 12 mattallrikar, 12 djupa, 12 desserttallrikar, 12 assietter, 7 äggkoppar, 5 buljongkoppar utan fat, gräddkanna, senapsburk, saltströare, smörskål, skål på fot, såsskål, 2 skålar, 5 uppläggningsfat, figurin, cigaretthållare, 6+6+2 askfat, 1 par kandelabrar

Kandelabrar med skador och lagningar

106714

2011-10-20