Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KEMPINSKI, G Jeanne (samtida): Barbie och Ken, monogramsignerad och daterad a tergo Jgk 2008, fotografi, 41,5x60 cm
Kantstött
106863
2011-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här