Jeanne G Kempinski foto

Jeanne G Kempinski foto
Jeanne G Kempinski foto

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KEMPINSKI, G Jeanne (samtida): Barbie och Ken, monogramsignerad och daterad a tergo Jgk 2008, fotografi, 41,5x60 cm

Kantstött

106863

2011-10-21