Porträtt föreställande Frida Kahlo blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Frida Kahlo, signerad och daterad Hoffmann -99, blandteknik, 72x53 cm

106899

2011-10-21