Marja Ruta oljemålning

Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUTA, Marja (född 1942): Figurkomosition, signerad MR, olja på pannå, 22x28 cm

106908

2011-10-22