Skål vinkoppar koppar i porslin Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, VINKOPPAR med fat, KOPPAR med fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 3,5-5,5-10 cm

Skador och lagningar

106916

2011-10-21