Litografi Carl Kylberg
Vollendet
2011-10-21
106917
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, litografi, 250/360, 49x66, signerad i plåten av Arthur Lantz