Kanna i silver Möllenborg

Kanna i silver Möllenborg
Kanna i silver Möllenborg
Kanna i silver Möllenborg
Kanna i silver Möllenborg
Kanna i silver Möllenborg
Kanna i silver Möllenborg

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KANNA, silver, Möllenborg, Stockholm 1800-talets slut, livet med infällda mynt, delvis med förgyllningar, dekor med akantusslingor, höjd inkl. knopp 25,5, vikt ca 845 g

106926

2011-10-22