Karmstol rokoko
2011-10-22
106950
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, KARMSTOL, senare kopia
Lagningar, sprickor