Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
STOL, Väst-Afrika, höjd 34 cm
PROVENIENS: Inköpt av namngiven bergsingenjör verksam hos Lamco i Liberia 1957-58
Skador
106962
2011-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här