Ernst Franzén olja landskap

Ernst Franzén olja landskap
Ernst Franzén olja landskap
Ernst Franzén olja landskap
Ernst Franzén olja landskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZÉN, Ernst (1900-tal): Höstlandskap med gäss, signerad Ernst Franzén, olja på duk, 60x92 cm

106966

2011-10-28