Graverade porträtt
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORTRÄTT, 12 graverade porträtt, mest 1700-tal, olika format, bl.a. Fridericus Augustus Elector Saxonia, Earl of Bedford, Le duc de Reichstadt, Johannes Matthias Gesnerus, Samuel Urlsperger, Rhyzelius, Christian IV, lord Cottington, Franciscus Guilielmus
Skador
106973
2011-10-22