Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Frida I, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1914, etsning, 12,8x8,6 cm

Gulnad

106996

2011-10-22