Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOK, VAGNAR, Märklin och Bing, 1930/50-tal, bestående av 4 ånglok, 1 ellok, 2 personvagnar, 1 godsvagn, 1 bensinvagn, skala 0
2 lok saknar tänder, diverse skador
107011
2011-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här