Göran Brunius oljemålning

Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Skärgården innanför Möja vid Rödlöga", signerad GB, olja på duk, 50x62 cm

107019

2011-10-22