Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ÖBERG, Eje (1929-2000): Komposition, monogramsignerad och daterad -64, emalj, 40x50 cm
Zustandsbeschreibung
107024
2011-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner