Eje Öberg emalj

Eje Öberg emalj
Eje Öberg emalj
Eje Öberg emalj
Eje Öberg emalj

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

ÖBERG, Eje (1929-2000): Komposition, monogramsignerad och daterad -64, emalj, 40x50 cm

Zustandsbeschreibung

107024

2011-10-22