Gustaf Börtner oljemålning

Gustaf Börtner oljemålning
Gustaf Börtner oljemålning
Gustaf Börtner oljemålning
Gustaf Börtner oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖRTNER, Gustaf (1905-85): Fjällandskap - dam i blått, signerad Börtner, olja på duk, 71x68 cm

107036

2011-10-22