Susanne Nessim färglitografi

Susanne Nessim färglitografi
Susanne Nessim färglitografi
Susanne Nessim färglitografi
Susanne Nessim färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

NESSIM, Susanne (född 1944): Utan titel, signerad och daterad Nessim -88, färglitografi, 49/90, 38x27 cm

107040

2011-10-23