Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BONADSMÅLNING, del av, Halland, Brearedsskolan, målad på väv, motiv föreställande "Tre vise män", 46x176 cm
Proveniens: Hövdinge, Flen
Skador, slitage, hål
107050
2011-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här