Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982):"Grå lada", signerad Lundbohm, olja på pannå, 37x45 cm

107055

2011-10-22