Wolmer Zier oljemålning

Wolmer Zier oljemålning
Wolmer Zier oljemålning
Wolmer Zier oljemålning
Wolmer Zier oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZIER, Wolmer (1910-1990): Havsmotiv, signerad W. Zier, olja på duk, 43x53 cm

107056

2011-10-22