Flickdocka Armand Marseille
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKA, biskvi, 1910-20-tal, Armand Marseille, huvud med sköld märkt "370, AM 6 Dep, Armand Marseille, Made in Germany", insatta blå fasta ögon i glas, öppen mun med fyra tänder, brun mohairperuk, kropp i skinn och massa, klädd i folkdräkt, längd 62 cm, ställning medföljer
Händer med obetydliga skador
107064
2011-10-23