Erik Dietman skulptur i brons

Erik Dietman skulptur i brons
Erik Dietman skulptur i brons
Erik Dietman skulptur i brons
Erik Dietman skulptur i brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIETMAN, Erik (född 1937): Objekt, signerad och numrerad 1/1, brons och sten, höjd 19 cm

107072

2011-10-23