Richarde oljemålning

Richarde oljemålning
Richarde oljemålning
Richarde oljemålning
Richarde oljemålning
Richarde oljemålning
Richarde oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Danskt örlogsfartyg, signerad och daterad L. Richarde 1884, olja på duk, 59x113 cm

107122

2011-10-24