Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKA, 1910/20-tal, troligen Kestner, märkt 166, huvud i biskvi, stoppad tygkropp med armar i celluloid, längd 69 cm
Kroppen med slitage och skador
107149
2011-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här