Karl Axel Pehrson kort signerade

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 26 st, Skalbaggar, mestadels signerade och numrerade K.A. Persson, varierande mått, i pärm

107245

2011-10-26