Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons och trä, höjd 27,5 cm

107248

2011-10-23