Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LIDBERG, Sven (född 1944): Kvarnen-Hammarby, signerad, färglitografi, 32x22 cm

107294

2011-10-24