Läslampa 1800-tal

Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal
Läslampa 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÄSLAMPA, empire, 1800-talets första hälft, mässing och brons, stensockel, höjd 35 cm elektrifierad

Elektrifierad, fotnagg

107358

2011-10-24