Robert Högfeldt tusch och akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "På pantbanken", signerad R. Högfeldt, tusch och akvarell, 25x20 cm

107359

2011-11-11