Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STENBERG, Emerik (1873-1927): "Djeken-Anna i Ullvi", signerad E. Stenberg Leksand 1903, olja på duk, 40x33 cm
107366
2011-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här