Damdockor
Vollendet
2011-10-27
107380
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
DAMDOCKOR, 8 st, 1800-talets slut, huvuden i biskvi och glaserat porslin, enkla stoppade kroppar, längd 22-60 cm
Diverse skador och lagningar