Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TIDNINGSBORD med klaffar, Josef Frank, Svenskt Tenn höjd, 60, 100x45, total längd 160 cm
Slitage, smärre repor
107388
2011-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här