Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLICKDOCKOR, 7 st., 1910-20-tal, huvuden i biskvi, varierande kroppar, samtliga med ställningar, höjd 20-29 cm
Diverse skador och slitage
107389
2011-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här