Soffa empire

Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, empire, 1800-tal, mahognyfaner, längd 208 cm

Vissa dekorelement skadade

107454

2011-10-25