Thorolf Holmboe oljemålning

Thorolf Holmboe oljemålning
Thorolf Holmboe oljemålning
Thorolf Holmboe oljemålning
Thorolf Holmboe oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLMBOE, Thorolf (Norge 1866-1935): Landskap med hus, signerad och daterad Th. Holmboe 1891, olja på duk, 44x64,5 cm

107455

2011-10-25