Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, harpälsglasyr, Gustavsberg, signerad Friberg, Studiohanden, höjd 7 cm, SKÅL, Gunnar Nylund medföljer, längd 10 cm
En skål (Friberg) med litet nagg
107543
2011-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här