Friberg Nylund skålar

Friberg Nylund skålar
Friberg Nylund skålar
Friberg Nylund skålar
Friberg Nylund skålar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, harpälsglasyr, Gustavsberg, signerad Friberg, Studiohanden, höjd 7 cm, SKÅL, Gunnar Nylund medföljer, längd 10 cm

En skål (Friberg) med litet nagg

107543

2011-10-25