Erro blandteknik

Erro blandteknik
Erro blandteknik
Erro blandteknik
Erro blandteknik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUDMUNDSSON-ERRO, Gudmundur (Island, född 1932): Utan titel, signerad och daterad 58, blandteknik, 49x32 cm

107550

2011-10-30