Gösta Gustavson blandteknik

Gösta Gustavson blandteknik
Gösta Gustavson blandteknik
Gösta Gustavson blandteknik
Gösta Gustavson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): "Från Fåfängan", signerad och daterad 1972, blandteknik på pannå, 29x41 cm

107585

2011-10-30